Biz Kimiz?

Aslen Bursalı olan KALELİ ailesinin büyükleri tarafından kurulan firmamızın temelleri, 1960’lı yılların ortalarında, Çancılar çarşı içinde atılmış olup, 1972 yılında “NUMAN KALELİ VE KARDEŞLERİ KOLLEKTİF ŞİRKETİ” ünvanı ile plastik boru ve sulama malzemeleri konusunda ilerlemiştir. Firmamız; dürüst, ilkeli ve hizmet odaklı duruşunun yanı sıra, yıllar içerisinde artan ürün çeşidiyle birlikte, Bursa ve çevre illerde sulama ve tesisat malzemeleri konusunda bilinir ve güvenilir bir kurum haline gelmiştir. 1998 yılında, KALELİ A.Ş ünvanının alınması ile birlikte, ağırlıklı olarak yapı malzemeleri konusunda çalışmalar hız kazanmaya başlamıştır. Maalesef ki kurucu büyüklerimizin erken yaşlarda vefat etmesi sonucunda, 2006 yılı itibariyle ailenin ikinci kuşak üyeleri yeni ortaklık yapısıyla NUMAN KALELİ A.Ş ünvanı ile ticari hayatlarına devam etmeyi tercih etmiştir. Numan Kaleli A.Ş, 2006 yılından itibaren tesisat malzemelerinin yanı sıra, seramik ve banyo ürünleri, yapı kimyasalları, iç oda kapıları, mutfak ve banyo mobilyaları, parke, kombi, radyatör gibi yapı ve ısı sektörünün ihtiyaç duyduğu 20.000 kalemden fazla ürünü tek çatı altında toplayarak toptan ve perakende kanalda müşterilerine hizmet vermektedir.

Misyonumuz

Aile büyüklerimizden bizlere kalan en büyük mirasımız olan; ticari etik ve çalışma ilkeleri doğrultusunda, tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarına üstün kaliteli hizmet anlayışla cevap vermektir.

Vizyonumuz

Odağımıza müşteri memnuniyetini alarak; ülkemizin ekonomisine ve istihdamına katkı sunarak, gerek yurt içi gerekse yurt dışı büyüme çabalarımız neticesinde, sürdürülebilir, daima yenilikçi ve üst düzey ticari itibara sahip kurumsal bir organizasyon oluşturmaktır.

Organizasyonumuz

Firmamız; her biri kendi konusunda uzman olan 50 kişiyi aşkın kadrosu ile yapı sektörüne hizmet vermektedir. Bursa Merkez Nilüfer ilçesinde yer alan 1500 m2'lik mağaza ve 20.000 m2'lik deposunun yanı sıra İstanbul İkitelli - Masko’da bulunan 600 m2 lik mağazası aracılığı ile de gerek perakende, gerekse toptan malzeme ihtiyaçlarının tamamına cevap vermektedir. 12 pazarlama sorumlusu ve 6 dağıtım aracımız ile her gün tonlarca yükü 1000’i aşkın bayimize ve yüzlerce proje müşterimize zamanında ulaştırmaktayız.

En Büyük Değil En İyi Olmayı Hedefliyoruz

50+

Deneyimli Personel

10.000+

Çeşit Ürün

50

Yıllık Tecrübe
YUKARI