YILIN PERSONELİNİ SEN BELİRLE!

Seçiminizi yaptıktan sonra "OY KULLAN" butonuna basınız!

yarışma2

4. Son tur oylama Kapanmıştır!

Sonuçlar 13 OCAK 2024 Tarihinde düzenleyeceğimiz “Değerlendirme Toplantısı” yemeğinde açıklanacaktır.

- Objektif ve adil bir oylama için ekip arkadaşımız olduğunu doğrulamak istiyoruz.

- Bu sebeple oylamaya katılabilmek için; aşağıdaki Whatsapp simgesine tıkayarak giriş bilgilerinizi bir (1) defaya mahsus lütfen bizden talep edin.

- Bu bilgiler sonraki tüm etkinliklerde (gerektiğinde) geçerli olabilir. Bu yüzden kaybetmeyiniz.

- Aynı isim için farklı numaralardan bilgi talebi olması durumunda sistem bunu tespit eder; o ismin giriş bilgileri ve eğer kullandığı oy var ise tamamı sistemden silinir. İsme ait giriş bilgilerini yeniden oluşturur ve gerçek hak sahibine canlı telefon araması ile yeniden teslim edilir.

- 04/31 Aralık tarihleri arasında haftalık olarak toplamda 4 oylama yapılacak. Her oylama Pazartesi günü başlar ve Cumartesi günü 18:00'da sonlanır. Bu günler arasında dilediğin zaman oyunu kullanabilirsin.


-Her oylamanın kapanışında en az oyu alan arkadaşlarımız elenerek bir sonraki ankette yer alamayacak fakat yarışa devam eden arkadaşları için oy kullanabilecek. 31 Aralık günü dördüncü anketin de kapanması ile ilk 3'e girenler; 13 Ocak 2024 tarihinde düzenleyeceğimiz "Yılsonu Değerlendirme Yemeği'nde" açıklanarak, birinci olan arkadaşımıza ödülü takdim edilecek.

- Unutma! Her haftalık ankette sadece üç(3) oy hakkın var. oylarını kullanırken yanlışlık yaparsan üzülme, anket kapatılana kadar kararını değiştirmene izin veriyoruz...

- İyi şanslar 😉